Nabídka práce: kuchař na HPP, Litomyšl

Restaurace Karlov v Litomyšli hledá kuchaře na HPP.

Životopis zašlete na e-mail: vaclavskerik@seznam.cz

Do našeho milého kolektivu přijmeme na pracovní místo kuchaře/kuchařku

Náplň práce:

Řídí se etickým kodexem zaměstnance. Dodržuje standardy v zařízení.Plní úkoly, které mu/ji zadá vedoucí stravovacího úseku. Dodržuje postupy při vaření jídel a dodržuje stanovený plán a diety.

Nabízíme:

– mzdové podmínky

– restaurační směnový provoz (krátký, dlouhý týden) 180h – nástup 140 Kč čistého/ hodina

– pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

Požadujeme:

– středoškolské vzdělání v oboru Kuchař

– čistý trestný rejstřík

– vhodné i pro absolventy

– řidičský průkaz skupiny B – výhodou

– nástup možný od 1. 3. 2021

Informace o pozici

Společnost: Restaurace Karlov

Adresa: Komenského nám. 402, 570 01 Litomyšl

Kontakt: Václav Škeřík, vaclavskerik@seznam.cz

Požadované vzdělání: výuční list, maturita

Požadované jazyky: Čeština (Výborná)

Plat: 180 h – nástup 140 Kč čistého/ hodina

Benefity: Bonusy/prémie

Dovolená 5 týdnů

Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Práce na plný úvazek: Ano

Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva