Známá stylistka Simona Pechal se rozhodla vrátit do České republiky

V posledních letech se aktivně věnovala práci stylistky v Itálii, přímo v kolébce italského módy v Miláně. V tomto městě studovala také na prestižní škole módní design a personal shopper. Své zkušenosti z tohoto módního centra přinesla nyní k nám a snaží se nabízet ty nejšpičkovější služby svým klientům, ať už je to styling nebo osobní nákupy.

Foto: archiv Simony Pechal


Sama Simona Pechal k tomu říká: „Chtěla bych tady jen pokračovat v tom, co jsem dělala již v Miláně, tedy věnovat se individuálním klientům. Specializuji se také na nákupy v zahraničí, což bude tady určitě něco méně obvyklého a tím pádem se to stane určitě přidanou hodnotou a navíc zvažuji i nějaké semináře, abych uspokojila i klientky, které nemají tolik prostředků na službu osobní stylistky. Nebráním se ani spolupráci se známými osobnostmi, což dokládá třeba poslední práce pro Veroniku Kašákovou, Davida Pastrňáka a jeho partnerku Rebeccu, Nikolu Buranskou nebo Petra Koláře.”

Foto: archiv Simony Pechal
Pert Kolář a Simona Pechal

Stylistka Simona Pechal se za krátkou dobu, co se vrátila do Čech stačila vybudovat síť klientů, kteří oceňují mezinárodní rozhled a „italské oko“, má za sebou několik focení pro významné osobnosti i jejich styling a také začala spolupracovat s časopisy, kde si žádají její svěží a nový pohled na možnosti, které móda má a které jsou tak nekonečné.

Foto: archiv Simony Pechal

Pokud tedy zákazníci hledají někoho, kdo jim řekne jaký styl by jim sednul, nebo potřebují kvůli pracovnímu vytížení někoho, kdo jim doplní šatník a nebo chtějí jen poradit pro výjimečnou příležitost, tak jméno Simony Pechal určitě zazní jako možnost, jak docílit nejlepšího výsledku a být sám sebou. 

Copyright © 2024. Všechna práva vyhrazena.